Train Schedule

Balangir (BLGR)
Arr. Starts
Dep. 14:40
Barpali (BRPL)
Arr. 15:21
Dep. 15:22
Bargarh Road (BRGA)
Arr. 15:38
Dep. 15:40
Hirakud (HKG)
Arr. 16:21
Dep. 16:22
Sambalpur (SBP)
Arr. 16:40
Dep. 16:50
Sambalpur Road (SBPD)
Arr. 16:55
Dep. 16:56
Rairakhol (RAIR)
Arr. 17:51
Dep. 17:52
Boinda (BONA)
Arr. 18:36
Dep. 18:37
Angul (ANGL)
Arr. 19:30
Dep. 19:35
Talcher Road (TLHD)
Arr. 19:46
Dep. 19:47
Dhenkanal (DNKL)
Arr. 20:26
Dep. 20:27
Bhubaneswar (BBS)
Arr. 21:50
Dep. Ends