Train Schedule

Delhi (DLI)
Arr. Starts
Dep. 06:05
Delhi Shahdara (DSA)
Arr. 06:21
Dep. 06:23
Sahibabad (SBB)
Arr. 06:36
Dep. 06:38
Ghaziabad (GZB)
Arr. 06:58
Dep. 07:00
Pilkhua (PKW)
Arr. 07:26
Dep. 07:28
Hapur (HPU)
Arr. 07:45
Dep. 07:50
Simbhooli (SMBL)
Arr. 08:06
Dep. 08:08
Garhmuktesar (GMS)
Arr. 08:18
Dep. 08:20
Gajraula Jn (GJL)
Arr. 08:43
Dep. 08:45
Amroha (AMRO)
Arr. 09:08
Dep. 09:10
Moradabad (MB)
Arr. 10:00
Dep. 10:10
Raja Ka Sahaspr (RJK)
Arr. 10:40
Dep. 10:42
Chandausi Jn (CH)
Arr. 11:08
Dep. 11:13
Asafpur (AFR)
Arr. 11:27
Dep. 11:29
Dabtara (DUB)
Arr. 11:44
Dep. 11:46
Karengi (KEG)
Arr. 11:55
Dep. 11:57
Reoti B Khera (RBK)
Arr. 12:05
Dep. 12:07
Aonla (AO)
Arr. 12:15
Dep. 12:17
Nisui (NSU)
Arr. 12:25
Dep. 12:27
Basharatganj (BTG)
Arr. 12:33
Dep. 12:35
Bareilly (BE)
Arr. 13:15
Dep. Ends