Train Schedule

Indore Jn Bg (INDB)
Arr. Starts
Dep. 16:25
Dewas (DWX)
Arr. 17:01
Dep. 17:03
Ujjain Jn (UJN)
Arr. 17:45
Dep. 17:55
Nagda Jn (NAD)
Arr. 18:45
Dep. 18:47
Khachrod (KUH)
Arr. 18:58
Dep. 19:00
Ratlam Jn (RTM)
Arr. 19:30
Dep. 19:40
Bamnia (BMI)
Arr. 20:15
Dep. 20:17
Thandla Rd (THDR)
Arr. 20:38
Dep. 20:40
Meghnagar (MGN)
Arr. 20:46
Dep. 20:48
Dahod (DHD)
Arr. 21:12
Dep. 21:14
Godhra Jn (GDA)
Arr. 22:46
Dep. 22:48
Vadodara Jn (BRC)
Arr. 23:45
Dep. 23:55
Bharuch Jn (BH)
Arr. 00:46
Dep. 00:48
Ankleshwar Jn (AKV)
Arr. 00:57
Dep. 00:59
Surat (ST)
Arr. 01:50
Dep. 01:55
Navsari (NVS)
Arr. 02:16
Dep. 02:18
Valsad (BL)
Arr. 02:50
Dep. 02:52
Borivali (BVI)
Arr. 05:06
Dep. 05:08
Mumbai Central (BCT)
Arr. 06:10
Dep. Ends