Train Schedule

Lalgarh Jn (LGH)
Arr. Starts
Dep. 19:45
Lunkaransar (LKS)
Arr. 20:43
Dep. 20:45
Mahajan (MHJ)
Arr. 21:18
Dep. 21:20
Suratgarh Jn (SOG)
Arr. 22:25
Dep. 22:30
Pili Bangan (PGK)
Arr. 22:53
Dep. 22:55
Hanumangarh Jn (HMH)
Arr. 23:20
Dep. 23:25
Sangaria (SGRA)
Arr. 23:46
Dep. 23:48
Mandi Dabwali (MBY)
Arr. 00:16
Dep. 00:18
Bhatinda Jn (BTI)
Arr. 01:30
Dep. 02:00
Mansa (MSZ)
Arr. 02:46
Dep. 02:48
Jakhal Jn (JHL)
Arr. 03:18
Dep. 03:20
Narwana Jn (NRW)
Arr. 03:58
Dep. 04:00
Jind Jn (JIND)
Arr. 04:32
Dep. 04:35
Rohtak Jn (ROK)
Arr. 05:25
Dep. 05:28
Bahadurgarh (BGZ)
Arr. 05:58
Dep. 06:00
Shakurbasti (SSB)
Arr. 06:33
Dep. 06:35
Delhi Kishangnj (DKZ)
Arr. 06:51
Dep. 06:53
Delhi (DLI)
Arr. 07:15
Dep. 07:45
Ghaziabad (GZB)
Arr. 08:40
Dep. 08:45
Pilkhua (PKW)
Arr. 09:10
Dep. 09:12
Hapur (HPU)
Arr. 09:28
Dep. 09:30
Amroha (AMRO)
Arr. 10:25
Dep. 10:27
Moradabad (MB)
Arr. 11:10
Dep. 11:20
Rampur (RMU)
Arr. 11:51
Dep. 11:53
Bareilly (BE)
Arr. 13:00
Dep. 13:05
Shahjehanpur (SPN)
Arr. 14:18
Dep. 14:23
Hardoi (HRI)
Arr. 15:10
Dep. 15:12
Balamu Jn (BLM)
Arr. 15:43
Dep. 15:45
Lucknow (LKO)
Arr. 17:45
Dep. 18:10
Barabanki Jn (BBK)
Arr. 18:50
Dep. 18:52
Jarwal Road (JLD)
Arr. 19:32
Dep. 19:34
Gonda Jn (GD)
Arr. 20:20
Dep. 20:35
Mankapur Jn (MUR)
Arr. 20:58
Dep. 21:00
Basti (BST)
Arr. 21:45
Dep. 21:50
Khalilabad (KLD)
Arr. 22:12
Dep. 22:14
Gorakhpur Jn (GKP)
Arr. 23:30
Dep. 23:50
Deoria Sadar (DEOS)
Arr. 00:33
Dep. 00:35
Bhatni Jn (BTT)
Arr. 00:59
Dep. 01:05
Bhatpar Rani (BHTR)
Arr. 01:16
Dep. 01:18
Mairwa (MW)
Arr. 01:33
Dep. 01:35
Siwan Jn (SV)
Arr. 02:15
Dep. 02:20
EKMA (EKMA)
Arr. 02:46
Dep. 02:48
Chhapra (CPR)
Arr. 03:55
Dep. 04:05
Sonpur Jn (SEE)
Arr. 05:00
Dep. 05:10
Hajipur Jn (HJP)
Arr. 05:23
Dep. 05:25
Muzaffarpur Jn (MFP)
Arr. 06:35
Dep. 06:45
Samastipur Jn (SPJ)
Arr. 07:30
Dep. 07:55
Dalsingh Sarai (DSS)
Arr. 08:16
Dep. 08:18
Barauni Jn (BJU)
Arr. 08:55
Dep. 09:05
Begu Sarai (BGS)
Arr. 09:26
Dep. 09:28
Khagaria (KGG)
Arr. 10:17
Dep. 10:19
Mansi Jn (MNE)
Arr. 10:30
Dep. 10:32
Thana Bihpur Jn (THB)
Arr. 11:28
Dep. 11:30
Naugachia (NNA)
Arr. 11:51
Dep. 11:53
Katihar Jn (KIR)
Arr. 13:25
Dep. 13:45
Azamnagar Road (AZR)
Arr. 14:31
Dep. 14:33
Barsoi Jn (BOE)
Arr. 14:46
Dep. 14:48
Dalkolha (DLK)
Arr. 15:11
Dep. 15:13
Kishanganj (KNE)
Arr. 15:47
Dep. 15:52
Aluabari Road (AUB)
Arr. 16:22
Dep. 16:24
New Jalpaiguri (NJP)
Arr. 17:55
Dep. 18:10
Jalpaiguri Road (JPE)
Arr. 18:58
Dep. 19:00
Dhupguri (DQG)
Arr. 19:30
Dep. 19:35
New Cooch Behar (NCB)
Arr. 20:40
Dep. 20:45
New Alipurdaur (NOQ)
Arr. 21:10
Dep. 21:15
Fakiragram Jn (FKM)
Arr. 22:05
Dep. 22:07
Kokrajhar (KOJ)
Arr. 22:18
Dep. 22:20
New Bongaigaon (NBQ)
Arr. 23:20
Dep. 23:30
Barpeta Road (BPRD)
Arr. 00:18
Dep. 00:20
Rangiya Jn (RNY)
Arr. 01:15
Dep. 01:25
Kamakhya (KYQ)
Arr. 02:28
Dep. 02:30
Guwahati (GHY)
Arr. 03:00
Dep. Ends