Train Schedule

Durg (DURG)
Arr. Starts
Dep. 18:20
Bhilai Pwr Hs (BPHB)
Arr. 18:29
Dep. 18:30
Raipur Jn (R)
Arr. 18:55
Dep. 19:00
Tilda (TLD)
Arr. 19:29
Dep. 19:30
Bhatapara (BYT)
Arr. 19:49
Dep. 19:50
Bilaspur Jn (BSP)
Arr. 20:45
Dep. 21:05
Kargi Road (KGB)
Arr. 21:30
Dep. 21:31
Belgahna (BIG)
Arr. 21:49
Dep. 21:50
Pendra Road (PND)
Arr. 22:46
Dep. 22:48
Anuppur Jn (APR)
Arr. 23:32
Dep. 23:35
Amlai (AAL)
Arr. 23:45
Dep. 23:46
Burhar (BUH)
Arr. 00:04
Dep. 00:05
Shahdol (SDL)
Arr. 00:28
Dep. 00:30
Birsinghpur (BRS)
Arr. 01:05
Dep. 01:06
Umaria (UMR)
Arr. 01:32
Dep. 01:34
Katni (KTE)
Arr. 02:55
Dep. 03:10
Jabalpur (JBP)
Arr. 04:25
Dep. 04:30
Madan Mahal (MML)
Arr. 04:35
Dep. 04:36
Shridham (SRID)
Arr. 05:10
Dep. 05:11
Narsinghpur (NU)
Arr. 05:45
Dep. 05:47
Kareli (KY)
Arr. 06:03
Dep. 06:04
Gadarwara (GAR)
Arr. 06:25
Dep. 06:26
Bankhedi (BKH)
Arr. 06:48
Dep. 06:49
Pipariya (PPI)
Arr. 07:03
Dep. 07:05
Sohagpur (SGP)
Arr. 07:19
Dep. 07:20
Itarsi Jn (ET)
Arr. 08:20
Dep. 08:30
Hoshangabad (HBD)
Arr. 08:49
Dep. 08:50
Habibganj (HBJ)
Arr. 09:54
Dep. 09:55
Bhopal Jn (BPL)
Arr. 10:30
Dep. Ends