Train Schedule

Sealdah (SDAH)
Arr. Starts
Dep. 07:40
Asansol Jn (ASN)
Arr. 10:35
Dep. 10:40
Madhupur Jn (MDP)
Arr. 11:44
Dep. 11:46
Jasidih Jn (JSME)
Arr. 12:14
Dep. 12:16
Jhajha (JAJ)
Arr. 13:12
Dep. 13:17
Kiul Jn (KIUL)
Arr. 13:54
Dep. 13:56
Mokameh Jn (MKA)
Arr. 14:27
Dep. 14:29
Patna Saheb (PNC)
Arr. 15:16
Dep. 15:17
Patna Jn (PNBE)
Arr. 16:05
Dep. 16:15
Mughal Sarai Jn (MGS)
Arr. 19:37
Dep. 19:47
Varanasi Jn (BSB)
Arr. 20:30
Dep. 20:40
Sultanpur (SLN)
Arr. 22:48
Dep. 22:50
Lucknow (LKO)
Arr. 02:10
Dep. 02:25
Bareilly (BE)
Arr. 06:17
Dep. 06:22
Moradabad (MB)
Arr. 07:55
Dep. 08:05
Najibabad Jn (NBD)
Arr. 09:27
Dep. 09:29
Saharanpur (SRE)
Arr. 11:20
Dep. 11:30
Ambala Cant Jn (UMB)
Arr. 12:50
Dep. 13:00
Ludhiana Jn (LDH)
Arr. 14:30
Dep. 14:40
Jalandhar City (JUC)
Arr. 15:38
Dep. 15:43
Beas (BEAS)
Arr. 16:21
Dep. 16:22
Amritsar Jn (ASR)
Arr. 17:15
Dep. Ends