Train Schedule

Amritsar Jn (ASR)
Arr. Starts
Dep. 05:55
Beas (BEAS)
Arr. 06:23
Dep. 06:25
Jalandhar City (JUC)
Arr. 07:00
Dep. 07:05
Ludhiana Jn (LDH)
Arr. 07:55
Dep. 08:05
Ambala Cant Jn (UMB)
Arr. 10:05
Dep. 10:15
Saharanpur (SRE)
Arr. 11:35
Dep. 11:45
Najibabad Jn (NBD)
Arr. 13:05
Dep. 13:07
Moradabad (MB)
Arr. 14:40
Dep. 14:50
Bareilly (BE)
Arr. 16:15
Dep. 16:20
Lucknow (LKO)
Arr. 20:05
Dep. 20:15
Sultanpur (SLN)
Arr. 22:23
Dep. 22:25
Varanasi Jn (BSB)
Arr. 01:05
Dep. 01:15
Mughal Sarai Jn (MGS)
Arr. 02:25
Dep. 02:45
Patna Jn (PNBE)
Arr. 06:05
Dep. 06:15
Patna Saheb (PNC)
Arr. 06:29
Dep. 06:31
Mokameh Jn (MKA)
Arr. 07:37
Dep. 07:39
Kiul Jn (KIUL)
Arr. 08:29
Dep. 08:31
Jhajha (JAJ)
Arr. 09:30
Dep. 09:35
Jasidih Jn (JSME)
Arr. 10:07
Dep. 10:09
Madhupur Jn (MDP)
Arr. 10:34
Dep. 10:36
Asansol Jn (ASN)
Arr. 11:44
Dep. 11:59
Sealdah (SDAH)
Arr. 15:10
Dep. Ends