Train Schedule

Guwahati (GHY)
Arr. Starts
Dep. 22:00
Kamakhya (KYQ)
Arr. 22:16
Dep. 22:17
Rangiya Jn (RNY)
Arr. 22:53
Dep. 23:03
Barpeta Road (BPRD)
Arr. 23:55
Dep. 23:56
New Bongaigaon (NBQ)
Arr. 01:05
Dep. 01:15
Kokrajhar (KOJ)
Arr. 01:44
Dep. 01:45
Fakiragram Jn (FKM)
Arr. 01:55
Dep. 01:57
New Alipurdaur (NOQ)
Arr. 02:55
Dep. 03:00
New Cooch Behar (NCB)
Arr. 03:20
Dep. 03:25
Dhupguri (DQG)
Arr. 04:20
Dep. 04:25
Jalpaiguri Road (JPE)
Arr. 05:04
Dep. 05:05
New Jalpaiguri (NJP)
Arr. 06:00
Dep. 06:20
Aluabari Road (AUB)
Arr. 07:05
Dep. 07:07
Kishanganj (KNE)
Arr. 07:32
Dep. 07:37
Dalkolha (DLK)
Arr. 08:02
Dep. 08:03
Barsoi Jn (BOE)
Arr. 08:33
Dep. 08:38
Azamnagar Road (AZR)
Arr. 08:52
Dep. 08:53
Katihar Jn (KIR)
Arr. 10:25
Dep. 10:45
Naugachia (NNA)
Arr. 11:28
Dep. 11:29
Thana Bihpur Jn (THB)
Arr. 11:45
Dep. 11:46
Mansi Jn (MNE)
Arr. 12:29
Dep. 12:30
Khagaria (KGG)
Arr. 12:46
Dep. 12:47
Begu Sarai (BGS)
Arr. 13:34
Dep. 13:35
Barauni Jn (BJU)
Arr. 14:15
Dep. 14:25
Dalsingh Sarai (DSS)
Arr. 14:54
Dep. 14:55
Samastipur Jn (SPJ)
Arr. 15:23
Dep. 18:15
Muzaffarpur Jn (MFP)
Arr. 16:50
Dep. 17:00
Hajipur Jn (HJP)
Arr. 18:12
Dep. 18:13
Sonpur Jn (SEE)
Arr. 18:23
Dep. 18:33
Chhapra (CPR)
Arr. 19:30
Dep. 19:45
EKMA (EKMA)
Arr. 20:07
Dep. 20:08
Siwan Jn (SV)
Arr. 20:40
Dep. 20:45
Mairwa (MW)
Arr. 21:03
Dep. 21:04
Bhatpar Rani (BHTR)
Arr. 21:19
Dep. 21:20
Bhatni Jn (BTT)
Arr. 21:35
Dep. 21:40
Deoria Sadar (DEOS)
Arr. 21:57
Dep. 21:58
Gorakhpur Jn (GKP)
Arr. 23:25
Dep. 23:45
Khalilabad (KLD)
Arr. 00:22
Dep. 00:33
Basti (BST)
Arr. 00:55
Dep. 01:00
Mankapur Jn (MUR)
Arr. 01:58
Dep. 02:00
Gonda Jn (GD)
Arr. 02:40
Dep. 02:45
Jarwal Road (JLD)
Arr. 03:22
Dep. 03:23
Barabanki Jn (BBK)
Arr. 04:36
Dep. 04:38
Lucknow (LKO)
Arr. 05:25
Dep. 05:35
Balamu Jn (BLM)
Arr. 06:39
Dep. 06:40
Hardoi (HRI)
Arr. 07:09
Dep. 07:10
Shahjehanpur (SPN)
Arr. 08:13
Dep. 08:18
Bareilly (BE)
Arr. 09:14
Dep. 09:19
Rampur (RMU)
Arr. 10:11
Dep. 10:12
Moradabad (MB)
Arr. 11:15
Dep. 11:25
Amroha (AMRO)
Arr. 11:56
Dep. 11:57
Hapur (HPU)
Arr. 13:18
Dep. 13:20
Pilkhua (PKW)
Arr. 13:35
Dep. 13:36
Ghaziabad (GZB)
Arr. 14:18
Dep. 14:20
Delhi (DLI)
Arr. 15:05
Dep. 15:30
Delhi Kishangnj (DKZ)
Arr. 15:44
Dep. 15:45
Shakurbasti (SSB)
Arr. 15:59
Dep. 16:00
Nangloi (NNO)
Arr. 16:07
Dep. 16:08
Bahadurgarh (BGZ)
Arr. 16:21
Dep. 16:22
Rohtak Jn (ROK)
Arr. 17:05
Dep. 17:10
Jind Jn (JIND)
Arr. 18:10
Dep. 18:15
Narwana Jn (NRW)
Arr. 18:52
Dep. 18:53
Jakhal Jn (JHL)
Arr. 19:30
Dep. 19:32
Mansa (MSZ)
Arr. 20:11
Dep. 20:22
Bhatinda Jn (BTI)
Arr. 22:00
Dep. 23:30
Mandi Dabwali (MBY)
Arr. 00:10
Dep. 00:11
Sangaria (SGRA)
Arr. 00:51
Dep. 00:52
Hanumangarh Jn (HMH)
Arr. 01:20
Dep. 01:25
Pili Bangan (PGK)
Arr. 01:48
Dep. 01:49
Suratgarh Jn (SOG)
Arr. 02:25
Dep. 02:30
Mahajan (MHJ)
Arr. 03:21
Dep. 03:22
Lunkaransar (LKS)
Arr. 03:59
Dep. 04:00
Lalgarh Jn (LGH)
Arr. 05:45
Dep. Ends
Muktapur (MKPR)
Arr. 18:22
Dep. 18:23
Kishanpur (KSP)
Arr. 18:31
Dep. 18:32
Rambhaddarpur (RBZ)
Arr. 18:44
Dep. 18:45
Haiaghat (HYT)
Arr. 18:59
Dep. 19:00
Thalwara (TLWA)
Arr. 19:09
Dep. 19:10
Laheria Sarai (LSI)
Arr. 19:25
Dep. 19:31
Darbhanga Jn (DBG)
Arr. 19:40
Dep. Ends